KIEROWNIK BUDOWY

Prowadzona przez nas firma narodziła się z prawdziwej pasji. Budowaliśmy Creaton z pełną świadomością Państwa potrzeb i w pełni przygotowani do wyzwań przez Państwa stawianych. Specjaliści, profesjonaliści i pasjonaci stanowią o sile naszego zespołu i są gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług takich jak nadzór inwestorski, obsługa inwestycji czy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Tym, co nas wyróżnia, jest niezwykle szeroki wachlarz oferowanych usług.

Jesteśmy w stanie, nie tylko pomóc w znalezieniu wykonawcy, ale także poprowadzić kompleksowo dokumentację inwestycji i zapewnić nad nią nadzór inwestorski. Każdy kierownik budowy, którego usługi Państwu oferujemy, jest osobą posiadającą wieloletnie doświadczenie, dysponującą rozległą wiedzą a także odpowiednimi uprawnieniami. 

Dzięki temu, kierownik budowy właściwie poprowadzi obsługę inwestycji na każdym jej etapie. Nasz kierownik budowy czy – mówiąc inaczej – kierownik projektu budowlanego – to osoba, która posiada oczywiście kompetencje w zakresie zarządzania zespołem. Tylko taka synteza cech charakteru oraz umiejętności zawodowych jest w stanie traktować każde Państwa zlecenie indywidualnie.

Kierownik projektu budowlanego stoi na straży, nie tylko prawidłowej realizacji założeń projektu, ale również bezpieczeństwa na placu budowy. Nasi klienci, chętnie polecają nas innym. Dokładamy wszelkich starań, aby te rekomendacje znajdowały podłoże w naszym profesjonalizmie. Gwarantujemy elastyczną politykę cenową, co z pewnością jest jednym z naszych atutów na rynku.